Canappka - Kanapki, śniadania i catering


Witaj w krainie dobrego jedzenia!

Canappka – miejsce, w którym wierzymy, że dobre jedzenie powinno opierać się na 3 aspektach: zdrowiu, świeżości i pysznym smaku. Codziennie wstajemy o świcie, by przygotować śniadania dla naszych gości.

W tworzeniu menu staramy się zaspokoić różne gusta, dlatego oferujemy ponad 20 rodzajów kanapek z różnymi składnikami. Samodzielnie wypiekamy pieczywo, tworzymy sosy i dodatki. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy codziennie zaopatrują naszą kuchnię w świeże owoce i warzywa. Stanowczo sprzeciwiamy się sztucznym barwnikom, konserwantom i chemicznym aromatom.

Tworzymy miejsce, w którym możesz spokojnie zjeść pełnowartościowe śniadanie takie jak jajecznica, omlet, czy owsianka przy kubku aromatycznej kawy i lekturze najświeższej prasy. A gdy nie masz czasu i chcesz zabrać posiłek ze sobą, przygotujemy wybraną kanapkę na wynos.

Ale Canappka to nie tylko śniadania – u nas zjesz również pyszny obiad. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę makaronów, przepysznych zup i gorących kanapek. Przygotowujemy też pyszne koktajle i soki ze świeżych owoców oraz komponujemy sałatki.

Nasze potrawy cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że na życzenie naszych klientów rozwijamy też usługę dostaw cateringowych. W każdej chwili możesz zamówić dowolne pozycje z naszego menu. Napisz do nas wiadomość o tytule catering Poznań lub catering Wrocław, a my szybko przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, a przede wszystkim do codziennych odwiedzin na najlepszych śniadaniach w kraju!

     

CANAPPKOWE LOKALE

 

Canappka Poznań

Canappka,
ul. Ratajczaka 37
tel. (61) 852 35 14

Canappka,
ul. Garbary 67
tel. (61) 853 12 72
Canappka Express,
ul. Piotrowo 3
tel. (61) 872 01 65